Jeżeli potrzebują Państwo odpowiedniego osprzętu, aby wykończyć system energii elektrycznej we własnym mieszkaniu, prosimy o zapoznanie się z ofertą sprzedażową naszego internetowego sklepu elektrycznego, której ważną część stanowią gniazda i wyłączniki renomowanych producentów. W stałej sprzedaży posiadamy gniazdka elektryczne Berker, Gira, Karlik oraz wielu innych marek cieszących się uznaniem klientów na całym świecie. Są to produkty wysokiej jakości, wyróżniające się łatwością użytkowania i wyjątkową estetyką wykonania. Oferowane przez nasz sklep internetowy kontakty elektryczne są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, dzięki czemu nie stanowi problemu dobranie artykułów pasujących do określonego wystroju wnętrz. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom Klientów, zapewniamy kompletny elektryczny osprzęt instalacyjny obejmujący między innymi gniazdka i kontakty elektryczne, mechanizmy klawiszowe, wyłączniki obrotowe, ramki czy klawisze i płyty czołowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę gniazdek elektrycznych, która podzielona jest na podkategorie poszczególnych producentów.

Gniazdka elektryczne Berker charakteryzują się ponadczasowym designem, różnorodnością wzorów, kolorów i kształtów, a także wysokimi walorami estetycznymi oraz ultranowoczesnym wzornictwem. W naszej ofercie znajdują się m.in., następujące gniazda elektryczne:

 • Berker B.Kwadrat
 • Berker 1930
 • Berker Glass
 • Berker K.1 Antracyt
 • Berker K.5
 • Berker Q3
 • Berker R Classic
 • Berker R.1
 • Berker R.3
 • Berker 1930 Rosenthal

Posiadamy również regulator temperatury firmy Berker, radio z dotykowym wyświetlaczem Radio Touch Berker oraz gniazdo USB Berker służące do ładowania urządzeń mobilnych.

Od początku 2012 roku firmy Berker oraz Hager występują jako jeden zespół oferujący kompleksowy pakiet produktów i usług. W naszym sklepie elektrycznym mogą Państwo zaopatrzyć się m.in. w bezpieczniki oraz wyłączniki nadprądowe Hager, a także gniazda elektryczne i łączniki:

 • Hager Lumina i Hager Lumina 2
 • Hager Polo Optima i Hager Polo Fiorena

Wysokiej jakości gniazdka Karlik to efekt kilkudziesięcioletniego doświadczenia firmy na polskim rynku, która specjalizuje się w produkcji osprzętu elektrycznego. Polecamy szczególnie produkty z serii Deco oraz Flexi.

Gniazdka elektryczne Gira są z kolei projektowane tak, aby użytkownicy nie musieli układać dużej liczby przewodów oraz ich konfiguracji. Chociaż firma ma ponad 100-letnią tradycję, jej produkty cechują się dużą innowacyjnością oraz efektownym wzornictwem. W naszym asortymencie znajdują się kontakty i łączniki Gira z serii: E2, Event, Esprit, Classix. Dużym powodzeniem cieszy się również Gira System 55.

W naszym sklepie z gniazdkami elektrycznymi znajdą Państwo również inne wysokiej jakości produkty renomowanych producentów, takich jak: Govena, Ospel, Kos, Mowion oraz Simon, który oferuje serie: Simon Basic, Simon Akord, Simon Aquarius, Simon 10, Simon 15, Simon 54 Premium, Simon 54 Nature oraz Simon 84 Nature.

Jest 8790 produktów.

Pokazano 1-20 z 8790 pozycji