W celu łatwego i bezpiecznego kontrolowania wszelkich instalacji elektrycznych warto wyposażyć się w automaty oraz liczniki, które w prosty sposób wskażą zużycie energii elektrycznej w budynku.

Niezwykle ciekawie prezentuje się nasza oferta dotyczącą nowoczesnych systemów sterowania oświetleniem i czasem. W sprzedaży posiadamy zaawansowane technologicznie ściemniacze oświetlenia, przekaźniki bistabilne, czujniki ruchu oraz automaty zmierzchowe i schodowe, które pozwalają na ustawienie funkcji oświetlenia dostosowanych do indywidualnych oczekiwań. Sterowanie czasowe zapewniają sterowniki, zegary sterujące oraz przekaźniki czasowe. Ponadto proponujemy Państwu zakup różnego typu watomierzy, wskaźników zużycia energii elektrycznej oraz liczników firmy Orno. Uzupełnieniem dostępnego asortymentu są detektory gazu, dymu i czadu, a także czujniki zalania – urządzenia alarmowe wykrywające obecność wody w miejscach narażonych na zalanie, takich jak: piwnice oraz pomieszczenia, w których znajduje się np. pralka, zmywarka lub klimatyzacja.

Zachęcamy również do skorzystania z pozostałej części oferty naszego internetowego sklepu elektrycznego. Posiadamy szeroki wybór gniazdek elektrycznych renomowanych producentów – Berker, Gira i Karlik. Ponadto proponujemy różnego rodzaju elementy oświetlenia, rozdzielnice elektryczne, aparatury modułowe, alarmy, rozłączniki oraz elementy montażowe. Serdecznie zapraszamy do zakupów – punkty odbioru paczek znajdują się w oddziałach naszego sklepu elektrycznego w Warszawie.

Jest 135 produktów.

Pokazano 1-20 z 135 pozycji