W zakresie działalności naszego sklepu z artykułami elektrycznymi mieści się sprzedaż aparatury modułowej, której zadaniem jest zabezpieczanie instalacji elektrycznych przed skutkami zwarć i przeciążeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi nowoczesne wyłączniki nadprądowe i wyłączniki różnicowoprądowe, przeznaczone do stosowania w instalacjach mieszkaniowych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Oferujemy styczniki, przekaźniki, lampki, kontrolki, rozłączniki i inny osprzęt dodatkowy, których montaż gwarantuje bezpieczne i bezawaryjne funkcjonowanie instalacji elektrycznych.

W naszym internetowym sklepie elektrycznym znajdują się również inne tego rodzaju produkty – począwszy od gniazdek elektrycznych i wyłączników obrotowych, przez rozdzielnice elektryczne, po alarmy i wideodomofony. Oferujemy również szeroki wybór narzędzi, takich jak: noże monterskie, lampy warsztatowe, linki montażowe, szczypce zaciskowe, wkrętaki, ściągacze izolacji i wskaźniki napięcia oraz elementów oświetlenia do każdego rodzaju pomieszczenia i elementów montażowych – kołków rozporowych, szybkozłączek, taśm elektroizolacyjnych, puszek instalacyjnych, tulejek i opasek kablowych.

Zamówienia na potrzebne artykuły elektryczne można składać na stronie naszego sklepu internetowego, do czego serdecznie zachęcamy! W przypadku pytań dotyczących naszej oferty, zachęcamy do kontaktu – odpowiemy najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Nasi doradcy podpowiedzą Państwu, jaki sprzęt dobrać do indywidualnych potrzeb.

Jest 288 produktów.

Pokazano 1-20 z 288 pozycji