Jeżeli chcą Państwo zaopatrzyć się w domofon, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego z osprzętem elektrycznym. Posiadamy m.in. domofony bezsłuchawkowe oraz dwurodzinne zestawy z interkomem i czytnikiem breloków. W naszym asortymencie znajdą Państwo także wideodomofony zarówno jednorodzinne, jak i wielorodzinne, które składaj się z zewnętrznego panela z kolorową kamerą, daszkiem zabezpieczającym panel przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, wideo monitora LCD oraz ściennego uchwytu do jego montażu, a także zewnętrznego zasilacza. Polecamy również szeroki wybór dzwonków elektronicznych zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych – bateryjnych i bezbateryjnych, oraz wentylatorów wyposażonych w czujnik wilgotności.

Dla bardziej zaawansowanych i wymagających użytkowników proponujemy bezprzewodowe systemy alarmowe z wbudowaną syreną alarmową oraz 4-kanałowe bezprzewodowe systemy CCTV, które posiadają cyfrową analizę obrazu z detekcją ruchu oraz zasięg w terenie otwartym do 150 metrów. Uzupełnieniem naszej oferty są atrapy kamery monitorującej, czujniki ruchu z sygnalizacją bezprzewodową, mini alarmy oraz elektrozaczepy, przyciski wyjścia i szyldy kątowe.

Polecamy zapoznać się również ofertą gniazdek elektrycznych Berker, Gira i Karlik, a także elementów oświetlenia, aparatury modułowej oraz osprzętu siłowego i czujników ruchu. Zamówienia na wybrane urządzenia elektroniczne można składać na stronie internetowej naszego sklepu z artykułami elektrycznymi, do czego serdecznie zachęcamy!

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-20 z 22 pozycji