Oferta naszego sklepu internetowego z osprzętem elektrycznym i instalacyjnym obejmuje sprzedaż szerokiego wachlarza rozłączników modułowych oraz wyłączników silnikowych zarówno dwu- jak i trzybiegunowych, które służą do rozłączania wszystkich typów obwodów prądowych. Są one przystosowane do spełniania wymogów, które wynikają z praktyki elektroinstalacyjnej, a różnorodne możliwości podłączenia pozwalają realizować nietypowe rozwiązania na obiektach. Informacje o ich parametrach technicznych znajdą Państwo przy opisach poszczególnych produktów – zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Znajdą w niej Państwo m.in. gniazdka elektryczne i kontakty renomowanych marek, wyłączniki obrotowe, automaty zmierzchowe hermetyczne, żarówki oraz oprawy oświetleniowe, osprzęt siłowy, systemy alarmowe, domofony i wideodomofony oraz narzędzia, dzięki którym można bezpiecznie i komfortowo przeprowadzić czynności związane z instalacją energii elektrycznej – noże monterskie, lampy warsztatowe, linki montażowe, szczypce uniwersalne, telefoniczne oraz zaciskowe, różnego rodzaju wkrętaki, noże do cięcia kabli, kluczyki do szaf, ściągacze izolacji, wskaźniki napięcia oraz uniwersalne mierniki.

Serdecznie zapraszamy do zakupów – solidnie i starannie zapakowany towar dostarczamy w ciągu dwóch dni roboczych, a punkty odbioru paczek znajdują się w oddziałach naszego sklepu elektrycznego w Warszawie. W przypadku pytań z Państwa strony dotyczących naszej oferty, zachęcamy do zadawania pytań poprzez stronę z formularzem kontaktowym – odpowiemy najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Nasi doradcy podpowiedzą Państwu, jaki sprzęt dobrać do indywidualnych potrzeb.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji