W ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami elektrycznymi nie mogło zabraknąć rozdzielnic elektrycznych, które są głównym elementem każdej instalacji elektrycznej. Dzięki niej mogą Państwo bez problemu zainstalować urządzenia, które wymagają podłączenia do prądu, ale również do Internetu lub routera, a także tunera telewizji kablowej.

W rozdzielnicy elektrycznej znajdują się zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe oraz chroniące przed porażeniem. Może ona być podtynkowa, która jest montowana w ścianę lub natynkowa – zamontowana na jej powierzchni, wykorzystywana w przypadku, gdy nie jest możliwa jej budowa w otworze wnękowym. Rozdzielnicę elektryczną należy zainstalować w miejscu suchym oraz łatwo dostępnym – w piwnicy, pomieszczeniu gospodarczym lub korytarzu.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas propozycją zakupu rozdzielnic elektrycznych przeznaczonych do montowania aparatury modułowej, liczników elektrycznych i szeregu innych urządzeń elektrycznych. W sprzedaży posiadamy między innymi rozdzielnice natynkowe i podtynkowe oraz rozdzielnice budowlane. Wszystkie produkty są nie tylko bezpieczne, solidne i wytrzymałe, lecz także estetycznie wykonane oraz bardzo łatwe w montażu. Polecamy również inne produkty – gniazdka elektryczne, rozdzielnice elektryczne oraz elementy montażowe i osprzęt siłowy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy fachowym doradztwem przy wyborze osprzętu elektrycznego.

Jest 563 produktów.

Pokazano 1-20 z 563 pozycji